Koç Üniversitesi Hemşirelikte Eğitim ve Araştırma Dergisi (HEAD)

Koç Üniversitesi Hemşirelikte Eğitim ve Araştırma Dergisi (HEAD)'nin kullandığı online makale yönetimine hoşgeldiniz!

“Dergimize çalışma gönderecek olan yazarlarımızın www.orcid.org adresinden edinecekleri ORCID bilgisini makalelerinde belirtmeleri zorunludur.”


Uyarı

Yükleyeceğiniz makale için ana metin ve başlık sayfasını, web sayfamızın Yazım Rehberi - Makale Hazırlama kısmında bulunan Şablon 3A ve Şablon 3B isimli formatlarında hazırlayarak yüklemeniz gerekmektedir. Ana metnin içinde özet/abstract, tam metin, kaynaklar ve tablolar kısımlarının tek bir dosyada bulunmasına dikkat etmeniz ve makalenize ait telif hakkı devir formunu ıslak imzalı olarak aşağıdaki adrese dergi sekreteri Ayben Ergül adına posta ile göndermenizi rica ederiz.

Yazarlar:
Sistemi ilk kez kullanacaksanız Yeni Kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. JournalAgent kullanan diğer dergilerde bir kullanıcı hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak direkt giriş yapabilirsiniz, ayrıca hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

Makale gönderimi hakkında bilgi almak için Yazarlara Bilgi bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Makale göndermek, gönderdiğiniz makalenizi takip etmek veya düzenlemek için lütfen e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz.

Makale gönderiminde her hangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Hakemler:
Değerlendirmeniz için tarafınıza sunulan makalelere ulaşmak için lütfen e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz.

your IP:172.70.34.233