EUROPEAN ARCHIVES OF MEDICAL RESEARCH

EUROPEAN ARCHIVES OF MEDICAL RESEARCH'nin kullandığı online makale yönetimine hoşgeldiniz!

Önemli Not: Makalenizin değerlendirme sürecinin başlatılabilmesi için 'Yazar Katkı' ve 'Telif Hakkı Devir Formlarının' tüm yazarlar tarafından imzalanarak Online Makale Sistemine yüklenmesi gerekmektedir. Ek olarak, ICMJE Potansiyel Çıkar Çatışması Formu'nu yönlendirildiğiniz adresten (www.icmje.org) indirmenizi ve makalenin tüm yazarları tarafından elektronik olarak ayrı ayrı doldurulmuş kopyalarını sisteme yüklemenizi rica ederiz.

“Sisteme yüklenen yazılar için: Yazının yüklenmesinden itibaren yayınlanmasına (kabul edildiği takdirde) kadar olan süreç yaklaşık 18 ay sürebilmektedir”.

Yazarlar:
Sistemi ilk kez kullanacaksanız Yeni Kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. JournalAgent kullanan diğer dergilerde bir kullanıcı hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak direkt giriş yapabilirsiniz, ayrıca hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

Makale gönderimi hakkında bilgi almak için Yazarlara Bilgi bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Makale göndermek, gönderdiğiniz makalenizi takip etmek veya düzenlemek için lütfen e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz.

Makale gönderiminde her hangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Hakemler:
Değerlendirmeniz için tarafınıza sunulan makalelere ulaşmak için lütfen e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz.

your IP:172.69.70.137