TÜRKDERM - Deri Hastalıkları ve Frengi Arşivi

TÜRKDERM - Deri Hastalıkları ve Frengi Arşivi'nin kullandığı online makale yönetimine hoşgeldiniz!

Yazı Göndermek İsteyen Meslektaşlarımızın Dikkatine;

Tubitak-Ulakbimin ulusal dergilerin standardizasyonu için yaptığı çalışmalar sonucunda dergilerde yer alan derlemelerin konusunda deneyimli kişiler tarafından yazılmasına karar verilmiştir. Karar doğrultusunda ulusal tıp dizininde yer alan Türkderm’de de yer alacak derlemelerin alanlarında uzmanlaşmış kendi birikim ve deneyimleri olan meslektaşlarımız tarafından yazılması uygun görülmüştür.
Bu nedenle bundan böyle derlemeler bu özellikleri taşıyan kişilerden yayın kurulu tarafından istenecektir. Dergimizde arzu ettiğiniz konuları bildirmeniz durumunda öncelik sizlerin istediğiniz konulara verilecektir. Bu nedenle yayın kurulunca talep edilmedikçe derleme gönderilmemesi rica olunur.

Dergi Yayın Kurulu

Yazarlar:
Sistemi ilk kez kullanacaksanız Yeni Kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. JournalAgent kullanan diğer dergilerde bir kullanıcı hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak direkt giriş yapabilirsiniz, ayrıca hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

Makale gönderimi hakkında bilgi almak için Yazarlara Bilgi bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Makale göndermek, gönderdiğiniz makalenizi takip etmek veya düzenlemek için lütfen e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz.

Makale gönderiminde her hangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Hakemler:
Değerlendirmeniz için tarafınıza sunulan makalelere ulaşmak için lütfen e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz.

your IP:34.229.63.28